7 C
Sakarya
1 Nisan 2020, Çarşamba

Aile ve Çocuk

Şimdiye kadar gerek isteyerek gerekse mecbur kalarak kendinizi sayısız konuda geliştirdiniz, hayatınıza değer katan, sizi eşsiz yapan binlerce deneyiminiz oldu. Bunların hepsi de size harika özellikler kattı.

Okulda öğrendiklerim gerçek hayatta ne işime yarayacak ki? Herkesin ailesi izin veriyor. Senden nefret ediyorum.Sen beni anlamıyorsun. Bu çok saçma

Babanın koşullu sevgisi nedir

Eğer farkına vardı iseniz bu konuyu hemen halletmek ister misiniz?

Öyle ise sizi şahane bir topluluk ve keyifli bir akış eşliğinde lüzumlu bilgiyi gerekli davranışa dönüştürecek olan eşsiz bir seminere davet ediyorum.

-Kadın ve erkek üzerindeki mikro ifadeler ile yalanı daha kurgulanırken anlamak.
Bilinçaltı seviyesinde Submental ve bilişsel yük teknikleri ile gizli ifade alma ve itiraf ettirme teknikleri.

Belki de sosyal çevrenizin katılmanızı bile istemeyeceği bu bu atölye çalışması hakkında gelişim azminde ciddi olanlar en aşağıdaki randevu panelinden veya 0850 885 26 54 ‘u arayarak kayıtlarını yaptırıp yerlerini garantiye alabilirler.
29 Nisan Pazar günü saat 11:00’de Arya Otel’de başlayacak ve yaklaşık 4 saat sürecek olan bu seminerimizin kontenjanı sadece 20 kişi ile sınırlı ve ücreti 200 tl+kdv’dir.
(Danışanlarımız ve öğrencilere %10 indirim)
Acele edin, kontenjan dolduğunda ancak bekleme listesine kaydedebiliyoruz.

Seminer kaydınızı garantilemek için 50 TL kaporanın hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, geriye kalanı miktar seminer günü nakit veya kredi kartı ile ödenebilir.
Korhan Özduru, mecburi durumlarda önceden bildirme şartı ile seminerin yeri, tarihi gibi koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Seminer ve eğitimlerimiz “insan sağlığına yönelik” bir amaç ve içeriğe sahip değildir; kişisel gelişim ve davranış değiştirme danışmanlığına yönelik SubMental tekniklerini öğretmeyi amaçlar.
[CPABC_APPOINTMENT_CALENDAR calendar=”11″]

error: Kopyalamak bu kadar kolay olmamalı..