AMAÇLARINA ULAŞANLARIN VİDEOLARI

Enerjisini Bu Kadar Yükseltebilene Artık Nazar Bile Değmez.
Şimdi Sıra Sizde İse Sık Sorulan Sorulara Bu Sayfanın Aşağısından Ulaşabilirsiniz

YAZILI GERİ BİLDİRİMLER

Necmettin Arabacı

Ey Kozmik Işık Okyanusunun Hipnoz Üstadı, Zamanın ve Mekanın Efendisi, Büyük Ocak Korhan Özduru. Evrenin sınırlarını aşan hipnoz yeteneklerinizle, kara delik gibi derin ve karanlık kedi fobimi, bir süpernova patlamasına çevirdiniz. Şimdi kedilere baktığımda gözlerimde galaksiler oluşuyor, kalbimde yıldızlar parlıyor. Kedi fobim, artık evrensel bir aşk hikayesine dönüştü. Kilo verme yolculuğum sizinle birlikte zamansız bir boyuta açılan bir kapı oldu. Her seansınızda ışık hızını aşan bir yolculuğa çıktım, bedenim ve ruhum yeniden şekillendi. Bu efsanevi ve büyülü yolculuk için ne kadar teşekkür etsem az. Sizinle geçirdiğim her an, gökyüzünde bir kuyruklu yıldızın geçişi kadar büyüleyici ve sonsuzdu. En derin galaksilerin gizemi ve en parlak yıldızların ışığı sizinle olsun. Evrenin sınırsız sevgi ve minnettarlığıyla.

Necmettin ArabacıSakarya

Senem Altuntaş

Bilinçaltımın sakladığı; yaşadığım ama unutmayı seçtiğim duygularımın açığa çıkması, onlardan ve bunun sonundaki rahatlık. Bunu tecrübe etmek büyük müthiş bir duygu, Enerjimin yükselmesini sağlayan Korhan Hoca’ma çok teşekkür ederim (Tereddüt değil, tecrübe edinin)

Senem Altuntaşİstanbul

Hilal Kahraman

Mutluluk hormonu saçan bütün güzel enerjisiyle bize destek olan hocam… Sıkıntılı dönemimde kendimi, herşeyi kapatmış neredeyse gülmeyi unutan hep kötü olumsuz şeyler düşünen ben, hocamın sayesinde sirkelendim ve kendime geldim en azından artık daha güçlüyüm ve bu yüzden çok teşekkür ediyorum kendisine, iyi ki varsınız…

Hilal KahramanSakarya

Derya Malçok

Hayatımın çok zor bir döneminde buldum Korhan Bey’i ve Potential Ailesi’ni. Çözemediğim ve beni yoran birçok konuda yardımı dokundu ve olaylara bakış açım değişti. Kendimde bile büyük değişimler farkettim zamanla. Bu zor zamanlarımda yoluma ışık tutup, doğru düşünüp davranmama yardımcı olan Korhan Bey’e teşekkür ediyorum.

Derya MalçokSakarya

Türkan Yılmaz

Sevgili Korhan Hoca uzun süredir size danışan olarak geliyorum. Kilo ile başlayan çalışmalar ortaya kısa sürede aldırdığınız sonuçlar ilerleyen süreçte yaşadığım bir spor sakatlanması işin içinden çıkamadığım duygular yetmedi sakatlanmamın ardından ciddi bir ameliyat benim duygularımı altüst ettiği zamanlar duraklamalarım inişlerimden çıkarmanız, desteğiniz sabırla bir noktaya getirdiniz. Bilgi sizde, güven sizde. Öyle zor anlarım oldu ve yaşadım ki tüm olumsuzlukları, duyguları sizinle aştım. Sizin sayenizde nefes aldım. Bilinçaltı nedir bilmezken şimdi herkes için ne kadar gerekli olduğunu, öğrenmesi gerektiğini ve bu konuyla ilgili sizden destek alması gerektiğini ben kendi adıma anladım ve yaşam koçu, aile terapisti denilince Korhan Özduru gibi birine her daim ihtiyaç olabileceğini en iyi anlayanlardan biriyim. Size ne kadar dua etsem azdır, hayatıma iyi ki dokundunuz, iyi ki varsınız Korhan Özduru. Siz bana Allah’ın bir lütfusunuz.

Türkan YılmazSakarya

Güzide Akan

Sitenizdeki danışanların yazılarını okudum 😊 Hepimiz size minnettarız. İçimden bir şeyler yazmak istedim. Hepimizin içinde yaşadığı, itiraf edemediği, ayıp deyip söyleyemediği, aile sırrı deyip söyleyemediğiniz hatta itiraf etmekten sakındığınız duygularınız var ya insana en büyük kötülüğü yapıyor. Ben arada hocamla paylaşıyorum ve seans sonrası inanın ki kilo vermiş gibi, kuşlar gibi hafiflemiş oluyorum. Sizlere sadece kilo değil, duygu temizliğini de tavsiye ederim. Teşekkürler Korhan Hocam.

Güzide AkanSakarya

Özlem Ozan

Benim Korhan Bey ile tanışmam bir tesadüf aslında. Ama şimdi düşünüyorum da çok güzel bir tesadüfmüş kesinlikle. Yaptığımız çalışmalardan sonra ben asla vazgeçemediğim çikolatalı atıştırmalıklardan vazgeçtim. Hem de hiç zor olmadı bu. Önceden çikolatalı bir atıştırmalık gördüğümde hele ki aç isem asla dayanamaz yerdim. Ya da kendimle çok mücadele etmem gerekirdi. Şimdi ise aklıma bile gelmiyor. Görsem bile canım istemiyor ve Korhan Bey bunu tek seansta başardı. Mucize gibi bir durum. Nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyor işte 😊 Yakında mikrofon fobim için de bir çalışma yapacağız. Biliyorum ki bu sorunu da halledeceğiz. Çünkü buraya yazmakla bitmeyecek sorunları çözüyor Korhan Bey. Bilinçaltımızın ne kadar güçlü olduğunu görmemizi sağlıyor aslında. Kendimizi yeniden keşfediyoruz bir nevi… Herşey için tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız… Hep var olun… Sevgilerimle…

Özlem OzanBursa

Miraç Evi

Korhan Özduru ile kanser sürecinde tanıştım. Bu dönemi tek başıma atlatamayacağımı düşündüğüm ve yardım almamın artık zaruri hale geldiğini hissettiğim noktada bana çok katkıları oldu. Çevremden aldığım tavsiyeler üzerine kendisinden destek aldım. Son derece yıpratıcı olan bu hastalık sürecimi daha sağlıklı bir şekilde geçirdiğimi söyleyebilirim. Bu süreçte üzülmedim demiyorum. Yaşanması gereken acı varsa ne olursa olsun bunu yaşadım ama acı çektiğim bu dönemde kendime, çevreme ve hayata bakış açımı, acıyı yaşayış şeklimi çok etkiledi. Korhan Bey’in terapilerinin desteği ile yaşamam gereken acıyı doğru zamanda, gerektiği kadar (ne gereğinden az, ne gereğinden fazla) yaşıyorum. Şimdi kendimi çok daha hastalığı ile baş etmesini bilen, öz güvenli ve çevresiyle çok daha sağlıklı iletişim kurabilen biri olarak görüyorum. Darısı başınıza 😊

Miraç EviKocaeli

Ebru Sancaklı

Korhan Bey’le tanışmamız çok kısa bir zaman oldu ama çok olumlu sonuçlar aldım. Daha 3 seansta o içimdeki beni sıkan mutsuz eden bilmediğim her şeyden kurtuldum diyebilirim. Artık her şeye daha pozitif bakabiliyorum. İyi ki sizi tanımışım, iyi ki varsınız. Başarılarınızın devam etmesi dileğiyle.

Ebru SancaklıSakarya

Bahriye Çokcan

Korhan Bey’i komşum vasıtası ile tanıdım. Korhan Bey’e gitmeden önce uyku düzenim yok denecek kadar bozuktu. Şimdi ise çok rahatladım düzene girdi. İçimde sürekli panik var, korku hemen her şeyden, evde yalnız kalmaktan bile korkuyordum. İçimden geçenleri birine derken bile daha kötü oluyor onları yaşıyor gibi hissediyordum. Kafamda sesler vardı. Korhan Bey’le seanslarımızdan sonra dünyada olduğumu farkettim. Kendimi daha iyi ifade etmeye başladım. Korhan Bey beni daha iyi hissetmemi, kendime gelmemi sağladı. İyi ki tanımışım teşekkür ediyorum Korhan Bey’e.

Bahriye ÇokcanSakarya

Mehmet Kılıç

Merhabalar, Korhan Bey’le bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım, iyiki de tanışmışım. O günden sonra bendeki değişim çok olumluydu. Kilolarımla başa çıkmayı öğrendim, korkularımı yenmeyi öğrendim. Şu an çok ama çok mutluyum, iyi ki Korhan Bey’i tanımışım. TEŞEKKÜRLER HOCAM.

Mehmet KılıçSakarya

Türkan Celebi

Teşekkür ederim sayenizde çok iyiyim. Üzerimdeki büyük yükten kurtuldum, kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Ruhum ve bedenim rahatladı sayenizde. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum, görüşmek üzere.

Türkan CelebiLüleburgaz

Raziye Pınar

Korhan Bey’i tanımadan önce sağlık sorunları yaşıyordum. Ayaklarım olsun , şekerim olsun beni fazla rahatsız ediyordu. Korhan Bey’le çalışmaya başladığım zamandan beri kendimi daha iyi, daha dinamik, daha sağlıklı hissediyorum. Yemek alışkanlıklarım düzene girdi. Geceleri otururken de artık bir şeyler atıştırmıyorum. Korhan Bey sayesinde zorlanmadan hem kilolarımdan, hem de insülin iğnelerinden kurtuldum. 79 kilodan 62 kiloya düştüm. Hem kendisine, hem de vesile olan Nurten Hanım’a teşekkür ediyorum. Hem de çoook çoooooook teşekkürler.

Raziye PınarSakarya

Çiğdem Altınbaş

Bundan 7 ay önceydi. Korhan Hoca’mın rahat ve huzurlu koltuğunda kendimi bulduğum orada oturan ben değildim aslında. Hayattan vazgeçmiş, küsmüş, nefes almayı unutmuş, kendimle birlikte etrafımdaki onca sevenimi görmez olmuştum ki aksine o kadar mı yaşamayı seviyordum, o kadar mı mutluydum ve o kadar mı dimdiktim işte insanın bir dönüm noktası olur ya öyle oldu. Avuç avuç ilaç içmek yerine o hastane odalarında yatmak yerine Rabbim’e şükür o koltuğa oturdum 😊 Hocamın görünmeyen o sihirli değneği bana değdi. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum ki ‘’Allah’ım bana yardım et, çıkış yolu göster’’  diye ettiğim dualarımın tek karşılığıydı… Hocam iyi ki varsınız ve iyi ki yollarımız kesişmiş. Ömrüm boyunca size ve vesile olanlara minnettarım. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Çiğdem AltınbaşKocaeli

Müberra Tokluca Uluç

Bugünkü seansımız tıpkı diğer seanslar gibi başarılı hatta daha da başarılıydı ve hızlı bir şekilde kilo verdim. Vermeye de devam ediyorum. Son hedefimiz üç haftada 75 kiloya düşmekken bunu bir haftada başardım. Bu yüzden çok mutluyum ve daha bilinçliyim. Hayat koçum Korhan Hoca’ya çok teşekkür ederim onun sayesinde sadece kilolarım değil düzensiz beslenmenin sebep olduğu sıkıntılar ve getirdiği ağrılar azaldı, azalıyor. Herkesin bu mutluluğu tatması dileğiyle. Teşekkürler Korhan Hocam.

Müberra Tokluca UluçSakarya

Ebru Küçük

Ben yeni tanıdım sizi ve hiç pişman olmadım. İlk günden itibaren bir kanatlarım eksik halde dolaşıyorum. Yeme alışkanlığım ilk günden değişti ve inanılmaz farketti, hipoglisemi atakları geçirmedim. Herkes istediğini yerken ben zevkle yanlarında çayımı yudumladım ve ne zaman mesaj atsam hiç cevapsız bırakmadı, sabırla sorularımı cevapladı, çok teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım, iyi ki varsınız.

Ebru Küçükİstanbul

Okşan Şahin

Sevgili Korhan Hoca’m. Sizinle tanışmamız çok kısa bir süre de olsa bana çook şeyler kattınız. İyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki varsınız hep var olun ki daha çok insanın kalbine dokunun.

Okşan ŞahinSakarya

Yasemin Beşkardeşler

Ben de oğlum Enes’te sizden çok istifade ettik. Özellikle Enes’in üzerinde sabrınız ve emeğiniz çok. Yaptığınız ayinedarlık, bize yüklediğiniz farkındalık ve ruhunun yaşam enerjisini bulmasındaki katkınız için çok teşekkür ederiz. Enes ve danışanınız olan diğer tüm arkadaşlarımla hem fikir olduğumuz nadir bulunan bir değersiniz. Allah sizden milyon kere razı olsun. Önünüz hep açık olsun. Sağlıklı, huzurlu ve uzun bir ömrünüz olsun. Hakkınızı helal ediniz. Selam ve dua ile..

Yasemin BeşkardeşlerAntalya

Ayşe Şeker

Yaklaşık 1,5 yıldır panik atak, anksiyete benzeri bir rahatsızlık yaşıyordum. Ağlama nöbetlerim vardı. Bu durum insanın günlük yaşam kalitesini çok düşüren bir şey. Ben, ilaçsız iyileşmek istediğim için uzman arayışına girmişken bir arkadaşım korhan Bey’in terapi yönteminden bahsetti. Önce birkaç kez Korhan bey ve değerli asistani bio enerji uzmanı Tansel Ergün’ün hazırlayıp sundukları makyajsız sohbetler programına katıldım. Programın temelinde beynimize hükmedebileceğimiz yatıyordu. ‘SubMentel, düşünce gücü, hipnotik terapi, trans hali, olumlu telkinin düşünceye etkisi, bedensel duruşun önemi’ gibi bir çok konuda fikir sahibi oldum. Aslında önceden inandığım şeyler değildi bunlar. Fakat Korhan Bey, gerek anlatımıyla gerekse bizzat canlı uygulamalarıyla bütün konukları ve beni çok şaşırttı ve insanın ‘içindeki gücü’ gösterdi. Derken seanslara başladık. Şimdi çok daha iyiyim. Ağlama nöbetlerim ilk seanstan itibaren bitti. Panik ataklarım yok denecek kadar az. Kendisi tedavi vaad etmedi hiçbir zaman. Var olan durumumuzu daha iyiye çekebileceğimizi göstermeye çalıştı. Ancak ben, ruhumu tedavi ettirmiş kadar iyi hissediyorum kendimi artık. Çok çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Ayşe ŞekerSakarya

Sibel Çelik

Korhan Bey’le konuşmak bana o kadar iyi geliyor ki utanmasam her gün geleyim diyeceğim karşımdaki insanın beni anlayabildiğini bilmek bana huzur veriyor. Kendisinden çok memnunum. Hayata bakış açım yavaş yavaş değişecek buna da inanıyorum.

Sibel ÇelikSakarya

Teslime Demir

Kafamda sorularla izlemeye başladım, daha ilk dakikalarda duruşumuz duygumuz değişti, sıra dışı etkili, insanı kendine getiren, anlatımı ve bilinçaltına yolculuk çok güzeldi. Konuya hakim olması, zamanı güzel değerlendirmesi, herkese cevap ve söz hakkı vermesi dinlemesi tek kelimeyle mükemmeldi. Bizlere bu imkanı veren değerli Muammer Çırak hocama çok teşekkür ederim. Emeklerinize yüreğinize sağlık Korhan Hocam.

Teslime Demirİstanbul

Aysun Kutlu

Merhabalar. Korhan Bey’le bir arkadaşım vasıtasıyla umutsuz olduğum bir anda tanıştım. Psikolojik sorunlar nedeniyle aşırı kilo almıştım ve inanılmaz tatlı bağımlısıydım. Uyguladığı terapiyle tatlı bağımlılığımdan kurtuldum, görmek bile istemiyorum. Tatlı aklımın ucundan bile geçmiyor. Daha bir hafta olmasına rağmen kilolarımdan kurtulmaya başladım, kendime olan güvenim gelmeye başladı. Bu yüzden başta beni tanıştıran arkadaşıma sonra kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese Korhan Bey’i tanıma şansını bulmalarını temenni ediyorum.

Aysun KutluSakarya

Gülşah Ertürk

Dün bankacı kuzenimin yanına uğradım çok yoğundu ona rağmen bakar bakmaz değişikliğin farkına vardı. Sana ne olmuş böyle, çok iyi görünüyorsun dedi. Ne yaptıysan iyi ki yapmışsın dedi. Yapılan şey ne bir makyaj, ne de estetik. Yapılan şey yılların sırtınıza yüklediği yükü Korhan Bey’e gidip bırakmanız. Yolda yürüyüşünüz bile değişiyor. İnanmayarak sırf bir macera olsun diye hiçbir bilgim olmadan gittiğim yerde belki de tüm hayatım değişti. Artık dışarda korkmadan çocuklarımla çıktığımda yutup yiyebiliyorum. Annem artık iyileşti bizle birlikte yemek yiyebiliyor diye çocuklarım çok mutlular. Bu mutluluk paha biçilemez. Seneye inşallah zayıflamak için gelmem size Korhan Bey 😊 Misafirperverliğiniz ve herşey için çok teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

Gülşah ErtürkAmasra

Nurcin Mert Ronin

2 gün önce yapmış olduğumuz seans tıpkı sonbahardaki ağaçların yaprakları yere bıraktığı gibi ben de tüm sorunlarımı bir kenara bıraktım. Bunun için size sonsuz teşekkürler ayrıca birilerine yardımcı olmak mükemmel bir duygu olsa gerek, siz benim hayatıma dokundunuz. İşinizde daha profesyonel olamazdınız sanırım.

Nurcin Mert RoninSakarya

Çiğdem Varol

Bu mudur? Budur! Evet hayatımda diyorum ki budur. Hayatımda budur demeyi öğrenmeye başladım. Okuduğum kitabınla ve hipnozlarınla hayatımda artık budur diyorum. Ben benim, en özelim, ben buyum, bu mudur diyenlere evet budur diyebiliyorum. Kitabınızın özetini başlığınızda toplamışsınız zaten. Güzel insan ilk önce bu tür şeylere itimat etmezdim. Ama sayenizde ben oldum. Bunu ben söylemiyorum bunu etrafımdakiler söylüyor. Sen kendine geldin, özgüvenlisin, bencil değil bencisin artık çok iyisin rahatlamışsın. Bana hayır demeyi öğrettin inan o evetlerimin altında o kadar ezilmiştim ki. Keşke seni daha önce tanıyıp gelseydim daha fazla acı çekmeyecektim. Sayenizde güçlüyüm. Sizin emeklerinize sağlık herşey için sonsuz teşekkürler. Artık koşmak istiyorum, çalışmak istiyorum, birilerine faydalı olmak istiyorum. Sevilmek, çıkarsız sevmek istiyorum. Unutmuş olduğum özgürlüğümü istiyorum. Keşke güzel insan daha önce gelseydim sana. Artık hayattan zevk almak, yaşamak istiyorum. Sakın yanlış anlamayın. Bencil olmadım, benci oldum.

Çiğdem VarolSakarya

Dilşad Yavuzer

Merhaba. Ben Yalova’da yaşıyorum. Korhan Hoca’yı bir arkadaşım vasıtası ile tanıdım. Kilo problemim vardı. Çocukluktan beri benimle var olan kilolardan kurtulamıyordum, ben büyüdükçe onlar da benimle birlikte büyüyordu. En son çare tüp mide ameliyatı olduğunu düşünüyordum. Birçok şey denedim olmadı. Korhan Bey’in ilk seansından sonra mucizevi bir şekilde iştahım azaldı şu anda 5. Seansımızı yaptık. 1 ay gibi bir sürede 7.5 kilo verdim, halen de vermeye devam ediyorum. Daha sonra 2013 yılında başlayan panik atak hastalığım üzerine çalışma yaptı, malum bu hastalık her an gelebiliyor, ben bu hastalık döneminde örneğin kolye takamıyordum, ne zaman kolye taksam sıkıntı basıyordu. Ortada sebep yokken sinir basıyordu en sonunda çıkartıp atıyordum. Hastalık bana ben hala buradayım diyordu. Seanstan 3 gün sonra aklıma geldi. Hadi bir deneyelim dedim, kolyemi taktım ve hiç bir şey olmadı, ne bir sıkıntı ne de bir öfke 😊 Taktığım kolye kazanılan savaşın madalyası bence. Etrafımdaki insanlar bakışlarımın bile yumuşadığını, daha neşeli ve özgüvenli göründüğümü söylüyorlar ki bu doğru. ‘’Bu mudur? Budur!’’ isimli kitabını okudum birçok yerinde kendimi buldum. Bilgi sahibi olmadığım konularda aydınlandım. Hipnoz seanslarımız çok keyifli geçiyor, birçok insan şüpheyle bakıyor. Ben bu tecrübeyi yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Siz sadece o rahat koltukta oturuyorsunuz ve sonrasında bütün defolarınızı o koltukta bırakıp günlük hayatınıza devam ediyorsunuz. Korhan Hocamın da dediği gibi ‘’Başarının %20’si fiziksel, %80’i ise psikolojiktir.’’

Dilşad YavuzerYalova

Nedret Saran

İnsanların genellikle iniş çıkışları vardır… O çıkışların yorgunluğu bazen öyle bir üzerinize çöker ki o an tarifsizdir… Kayıpların, hayattan göç edenlerin, kırgınlıkların, özlemlerin, sevdiklerin için endişelerin hepsinin toplamına bir de yılları kat ettiğin yorgun düşürür ve sizi inişlerin son noktasına getirir. Bunlardan biri de benim anneciğim Yıldız Saran’dı. İlk defa bu kadar nefessiz kaldığını görmüştüm, yollarımız Korhan Özduru’yla kesişti. ‘’Ne mi oldu?’’ dediğinizi duyar gibiyim. Anneciğim ile görüşmeye giderken inanın ben de ona çok inanasım gelmese de kesişen yola çıktık. Sonuç; anneciğimin yüzü gülüyor, hayata tekrar sarılan yine mücadeleci ve benim gökyüzümün parlayan ışığı ile birlikteyim. Bence yollarımızın rotasını da güvenilir odak noktasını da sizler Ocak Korhan Özduru kardeşimize çevirin derim. Eminim sizler de ‘’Bu mudur?’’ dediğiniz her şeyin sonunda mutlulukla ‘’evettt işte budur’’ diyeceksiniz!.. Ben yaşayan, gözlemleyen biri olarak yazdım ve inanın ben de kendimi hazır hissettiğim ilk fırsatta yolumun rotası ve odak noktası mutlaka Ocak Korhan Özduru olacaktır. Sağlık, başarı, mutluluk, öz güven ve tertemiz bir beden için ve en önemlisi kendiniz için bir iyilik yapın…

Nedret SaranSakarya

Tuğba

Sizinle yolum kesiştiği için gurur duyuyorum. Kendimle ve sizinle ben bunu yapamam dediklerimi yapabiliyorum. Ben bunu aşamam dediklerimi aştım. Yaptığınız hipnozla bütün sorunlarımı buldum iyi ki siz iyi ki sizinle tanışma fırsatım oldu. Size çok teşekkür ederim Korhan Hoca’m iyi ki varsınız.

TuğbaSakarya

Gökhan Bölükbaşı

Bu adam bir Mandrake! Evet sihirli bir değnek yok elinde ama yanından ayrıldığınız an başlıyor yaptığı sihir! Sizin için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Oraya gittiğiniz o gün yeni hayatınızın ilk günü olacak. Daha mutlu daha huzurlu bir siz çıkacak ortaya. Aslında bedeninizi adeta bir kabuk kaplamış ve elinde çekici ile o kabuğu nazikçe kıran biri bulacaksınız oraya gittiğinizde… İyi ki seni tanımışım abi. Seni kocaman kalbinden öpüyorum…

Gökhan BölükbaşıSakarya

Özlem Uçar

Bir ümidim yoktu bir zamanlar. Birçok psikiyatriste gittim, psikologlara gittim. O saçma hapları kullandım da ‘’Senin için yapabileceğim hiçbir şey yok’’ diyen psikologlar da oldu, evet. Sessiz bir dünyam vardı sesim kısılınca. Aylarca eve kapandığım zamanları da hatırlıyorum. Avm sektöründe çalışıp bir sürü insan tanıdım. Bir gün kapalı avmnin kapısını tırmalayan adama kapıyı açtım. İyiki de açmışım. Bana pembe bir köpeğin hikayesinden bahsetti. Sonra ‘’Herkes araba kullanır ama kimileri telaşlıdır. Önüne bakar ama önünü görmez’’ dedi. Bayağı bayağı bir arabam oldu, sağıma soluma bakmayıp öylesine gezdiğim sadece ben izin verirsem birşeyler düzelirdi. Haklısın. Arabayı bir tosladım. Gittim bakımını yaptırdım. Balataları eskimiş. Öyle güzel güzel yıkattım falan. Sağıma baktım çok güzel, soluma baktım… evet camları kirliymiş. Çok güzel. Artık sebebini biliyorum yani. Hayatımda kocaman bir boşluk var. Gel bir sarılayım demekle geçemeyecek biliyorum. Saçımı başımı okşayınca da iğrenç bir duygu bu diyorum. Yani kemanı almışım elime sadece kendime güzel çalıyorum. Omzuma dokunanın da kafasını kırıyorum. Sebebini biliyorum. O vıcık vıcık beynimde, korkularımla kurulu bir imparatorluğu yıktım. Kendime değer vermeyi hatırladım. Sevdiğinden sarılırmış insan, sevdiğinden dokunurmuş bazen. Dostluğundan da elini uzatırmış. Beni dinlediği için, sakırla beklediği için yaşamıma kattığın güzellikler için, tüm iyiliklerin için, beni bu programa davet ettiğin için teşekkür ederim.

Özlem UçarSakarya

Numan Duman

Değişimle Randevu programı daha ilk dakikasından itibaren sana şunu kanıtlıyor; istediğin takdirde neler yapabilirsin? Sana neler yapabileceğinizi kanıtladıktan sonra da bilinçaltına ama senin dahi belki de farkında olmadığın, ileriye gitmeni engelleyen, mutluluğuna engel olan, enerjini sömüren o kötü şeylerden Korhan Bey’in hipnozları ile arınmana yardımcı oluyor ve dahası harekete geçmeni sağlayacak, çevrendekileri kendine hayran bırakacak, ilişkilerini belki de yoluna koyacak veya anlam veremediğin bazı noktalarda aydınlanmanı sağlayacak. Mutluluk, cesaret gibi anlamını belki de yanlış bildiğin şeylerin gerçek anlamını öğreneceksin. Sana hayatın her alanından o kadar anlamlı ve güzel tüyolar verecek ki, bunun farkındalığı ile yaşamaktan çok daha fazla zevk alacaksın. Son olarak Korhan Bye ve ekibine çok teşekkür ederim, inanın bu denli bir değişimi beklemiyordum. Hem DR programı hem de Potential markası adının hakkını hakikaten veriyor.

Numan DumanSakarya

Merve Dişli Danacı

Her insanın hayatında bir Korhan Hoca olması gerektiğine inananlardanım. Her seansta kendimi daha güçlü ve bilinçli hissetmek harika oluyor. Bir danışan değil aile gibi yaklaşımı ile samimiyetine hayranım. Hayatımda iyi ki tanışmışım dediğim nadir insanlardan biri. İyi ki varsınız hocam, Ocak Korhan Özduru

Merve Dişli DanacıSakarya

Elif Akyol Satar

Merhabalar… Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Korhan Bey’le tanıştım. Tanışmadan önce kendimi çaresiz yetersiz olduğumu düşünüyor, çıkmazlarda hissediyordum öyle ki içimdeki sessiz çığlığı kimselere duyuramıyor kendimi bir türlü bulamıyordum. İçimde fırtınalar koparken dışarıya gülücükler saçmak çok acı veriyordu. İşte tam bu hisleri taşırken Korhan Bey’le tanıştım. Kendimi tanımak, ifade etmek ayrı, anlatabilmek anlaşılır olmak kendimin çokk değerli olduğumun farkına varmak, içimdeki hüznü sevince çevirmek… Evet evet gerçekten doğru adresteydim, ruhumun bedenimin yenilendiğini hissetmek olağanüstü bir güzellik, huzur ve mutluluk verdi bana. Tekrar özgüvenime kavuşmak, sağlıklı bir birey olmak çok güzel… Korhan Bey ile tanışmak seanslarından faydalanmak. Hayatımda verdiğim en en en doğru karar, iyi ki gelmişim dediğim tek adres herkese tavsiye ediyorum. Korhan Bey çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız…

Elif Akyol SatarSakarya

Birsen Demirtaş

Korhan Hocam daha görmeden telefonda bile insana güven veren ses tonuyla gönlümü fethetmişti. Gördüğümde ise yanılmadığımı anladım. Sıcacık bir karşılama, sanki kendisini kırk yıldır tanıyormuşum hissi yarattı. Çalışmamız da benim için çok güzel bir deneyimdi. Hiç bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim açıkçası… Yanından ayrıldığımda kendimi kuş gibi özgür hissettim ve bana çok iyi geldiniz sevgili hocam… Eminim ki bundan sonra da sizinle çok yol kat edeceğiz inşallah. Her şey için tekrar tekrar teşekkürlerimi borç bilirim. Sevgilerimle

Birsen DemirtaşSakarya

Sevgi Gencay

Orta Doğu ve Balkanlar’ın ve Sakarya’nın en şanslı kişilerinden biri olduğumu düşüneli tam 1.5 ay oldu nedeni beni yanlış ben yapan düşüncelerimi, samimiyeti, insaniyeti, uzmanlığı ve en önemlisi kocaman yüreği ile içimdeki çürük bir domatese benzeyen 9 yaşındaki bir kız çocuğuna doğruları göstererek başlayan kısa yolculukta çok uzun bir yol kat ettik (anlatılamaz yaşanılır bir his) İYİ Kİ dediğim kişi sayısının tüm çarpanları = OCAK KORHAN ÖZDURU ‘’Alfa olunmaz, Alfa doğulur’’ diyorum ve çok değerli Korhan Hoca’ma sonsuz minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Sevgi GencaySakarya

Bahar Işık

Tam 3 yıl boyunca dönem dönem depresyona girdim. Bu süreçte travmalarımla yüzleşmemi, onları kabullenmemi, onlarla barışmamı sağlayan Korhan Bey’e çok teşekkür ederim. Hayatımda inanılmaz bir etkisi olan insanlardandır. Her gün ağlayarak, bitik bir şekilde girdiğim seanslardan başım dik çıkmamı sağlayan Korhan Özduru; benim için yeri başkası tarafından dolmayacak bir kişi. Tekrardan her şey için minnettarım. Özellikle hayata bakış açımı değiştirdiğiniz için.

Bahar IşıkSakarya

Hülya Sunman

Merhaba ben tam 15 yıldır okb ve dirençli depresyon hastalığı çekiyorum. Gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç, tapmadığım tedavi kalmadı. Tms, ekt bile gördüm ama hiçbir şeye yaramadı, hayattan artık umudumu kesmiştim benim düzelme şansım yok dedim ve bir gün eşim ‘’Adapazarı’nda seni iyi edebilecek, seni anlayacak birini buldum’’ dedi. Ben inanmadım çünkü kaç tane kapı çaldık ve umutsuz döndüm ve eşimin bulduğu kişi Korhan Özduru öyle bir insan ki yaptığı uygulamalarla merhametiyle, saygısıyla, güvenilirliği ve huzur veren sesiyle beni hayata döndürdü. Ona nasıl teşekkür etsem, nasıl dua etsem anlatamam kelimeler yetmez. Allah bin kere razı olsun sayın hocam, iyi ki bulmuşum sizi, yeniden doğmuş gibiyim.

Hülya SunmanSakarya

Serap Göçer

Merhaba, öncelikle sevgili hocama çok teşekkür etmek istiyorum. Herkesin hayatında bir Korhan Hoca olmalı. O herkesin hayatına dokunmalı! İyi ki onu tanıdım iyi ki! Hayattan ümidini kesmiş ve artık hiçbir şey başaramam diye düşündüğüm anda buldum Korhan Hoca’yı. Bana kendime inanmayı, yapamadıklarımı, söyleyemediklerimi, başaramadıklarımı yapabileceğimi öğretti. Bana yeniden başlayabileceğimi öğretti. En umutsuz anımda buldum onu. Öz güvenimi, kendime inancımı, kendimi sevmeyi, güveni kısaca bana hayatımı geri verdi. O kadar çok şey yazabilirim ki. Onun gibi birinin bu hayatta olması mucize gibi bir şey benim için! O benim mucizem! Ona sonsuz hayranım. Hayatta her şeyin en güzeline layık nadir insanlardan. İYİ Kİ Korhan Hoca. Ona baş vurmadan kendinizden vazgeçmeyin, ne demek istediğimi o zaman anlayacaksınız.

Serap GöçerAlmanya

Nevin Sağlık

Herkese merhabalar. Ben kanser hastasıyım. Benim gibi hastalar için seansların ücretsiz olduğunu duydum ve denemek istedim. Çocukluğumdan beri yaşadığım stres yönetimi, sıkıntımı Korhan Bey’in bilinçaltı kontrolüyle ilk seansta yendim. Bir stres yaşasam midem taş gibi olur, donup kalır, boğazım düğümlenirdi. En ufak bir stresten kendimi suçlar, hatayı hep kendimde arardım. Korhan Bey sayesinde artık bu durum değişti. Keşke daha önce tanışsaydım. Sakarya’da bulunması büyük nimet, herkese tavsiye ederim.

Nevin SağlıkSakarya

Zeynep Duru Öcal

Merhabalar. Sözlerime size teşekkür ederek başlamak isterim. Sanki bir kabuğun içindeymişim de o kabuktan çıkmışım gibi hissediyorum. Çevremdekilerden de çok çok olumlu tepkiler aldım. Özellikle ailem yavaş yavaş odamdan çıkmama, onlarla oturmama çok seviniyorlar. Saçlarıma gelirsek dediğiniz gibi el alışkanlığı biraz elim gidiyor ama fark edip kendimi durdurabiliyorum. Resmen olumlu ve çok güzel bir boşluğa düştüm. Eskiden atak gibi gelen saç koparma isteğim hiç mi hiç bana uğramıyor. Bunu fark etmek beni oldukça mutlu ediyor. Sürecimi sizinle paylaşmanın bana yararı olduğunu söylemiştiniz ki gerçekten olanları yazıya dökerken çok yol kat ettiğimizi fark ettim. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederim. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere 😊

Zeynep Duru ÖcalKocaeli

Berke Özgünsal

İnsanların içindeki en iyiyi ortaya çıkarmak onları en iyi yöne itmek ve bunu sizi daha önce hiç tanımayan birinin yapacak olması inanılacak gibi değildi. İNANIN koltuğa oturduğum andan itibaren hedeflerim, hayallerimin peşinden koşmak için benim bile bilmediğim ama benim olan öyle çok sebepleri bana gösterdi ki. Koltuğa oturduğunuz andan itibaren dünyanın en özel insanı gibi duygu durumunu size yaşatıyor. Pes etmemeyi, irade sahibi olmayı en çok da kendinizden başka kimsenin size zarar veremeyeceğini öğrenebileceğiniz en güzel yer. Bunları bir sihirli değnekle yapsa daha kolay anlardım. Kendi kendime verdiğim savaşın kendimi üzdüğüm her bir sebebin başlangıcını ve sonunu orada gördüm, yaşadım ve bitirdim. İnanılmaz bir tecrübe. Kesinlikle hayatınızın bir anında denk gelmeniz, tavsiye almanız gereken bir insan. Son olarak şunları da eklemek istiyorum. Değişimle Randevu sadece bir değişim değil, farkındalık. Kendinize olan farkındalığınız, potansiyeliniz ve yapacağınız ama ertelediğiniz her şeyi yapmaya başlayacağınız yer. Olsa çok iyi olur dediğimiz hiçbir şeyin olmadığını gördük. Olması için savaşacağınız yerin başlangıcı. Bu programa katıldığım için ve böyle bir insanı tanıdığım için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız hocam.

Berke ÖzgünsalTekirdağ

Gül M.

Merhabalar ben Gül. Korhan Bey’le bir akrabamın tavsiyesi üzerine tanıştım. Artık öyle bir hal almıştım ki kopsun kıyamet ben altında kalayım diye her şeyden umudumu kaybetmiştim, hayat gri renkti benim için. Taa uzaklarda olmama rağmen nasıl bir seans olacağım diye düşünürken bir baktım öfkelerim gitmiş sanki sihirli bir değnek değmiş gibi ben Korhan Bey’i tanımaktan çok mutluyum. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki yolum onunla kesişti, iyi ki tanıdım… İyi günler.

Gül M.Almanya

Bediha Göklüoğlu

Benim geliş nedenim sigara bırakmak içindi ve ikinci gelişimde tamamıyla sigarayı hayatımdan çıkartmamla birlikte birçok korkumu yendim, hayata pozitif bakmayı her ne olursa olsun ilerlemeyi geçmişe takılı kalmamayı öğrendim. Hayatı güzelleştirdiğiniz için teşekkürler KORHAN BEY.

Bediha GöklüoğluAlmanya

Yasemen Sarı

Bana kendimi kahraman gibi hissettiren, kölesi olduğum sigarayı bıraktıran ‘’güç bende’’ diyerek, yapamadıklarımı yapmak için cesaret veren güzel yürekli adam iyi ki tanımışım, iyi ki bu iyiliği kendime yapmışım. Yolun hep açık, güzelliklerle dolu olsun.

Yasemen SarıSakarya

Ceyda Şengün

Bu hayatta bana eğer sorsalardı en çok yapmak istediğin şey ne diye hiç düşünmeden kilo vermek derdim. Çünkü kilo vermek benim için bu hayattaki en zor şeylerden biriydi. Sayısız kilo vermeyi denememe rağmen asla kilo veremez eğer birazcık verirsem de onun kat kat fazlası şeklinde geri alırdım ama şu an bu yazıyı yazarken 16 kilo vermiş, 16 yaşında bir genç kızım 😊 iyi ki ama iyi ki Korhan Abi’yle tanışmış ve kilo vermeye başlamışım 😊 asla zorlanmadan şu ana kadar tam 16 kilo verdim ve kendime olan özgüvenim, bakış açım bile değişti diyebilirim 😊 zaten kilo verme yolumuzun çoğunu tamamladık diyebiliriz 😊 😊 hiç anlamadan diyet yapıyorum ve kilo veriyorum ve gerçekten artık kendi canım bile yemek yemek istemiyor 😊 her şey için çoook ama çooook teşekkür ederim 😊

Ceyda Şengünİstanbul

Seda Akarsu

Korhan Bey ile 2 haftadır tanışıyor olmamıza rağmen, her terapide kendime gelebilmem için beni yönlendirerek hayatımın geri kalanında doğruyu nasıl bulabileceğimi öğrettiği için kendisine teşekkür ediyorum.

Seda AkarsuSakarya

Serkan Şen

Korhan Bey’i tanıdığıma çok memnun oldum. Başa çıkmakta zorlandığım sıkıntılarım vardı. Korhan Bey sayesinde bu sıkıntılarla baş etmeye başladım. Kendime güvenim ve inancım inanılmaz arttı. Daha rahatım, daha huzurluyum. Her şey için teşekkür ediyorum. Teşekkür ederim.

Serkan ŞenSakarya

Canan Özdemir

Merhabalar. Korhan Bey iyi bir gözlemci, iyi bir analizci aban göre. İşine saygısı var ve samimi olarak yardıma hazır. İnsanlar mutlu olsun, iyi olsun diye çarpan bir yürek gördüm ve kendi durumumla ilgili de birçok noktaya parmak bastık. Bu noktalar iyileşecek ve daha rahat, huzurlu yaşayacağım. Bu durumların belirli bir süreç istediğini biliyorum. Bu süreçte de ihtiyacım olduğunda yanımda olacağınız beni mutlu hissettiriyor. Teşekkür ederim.

Canan ÖzdemirSakarya

Zeynep Çelik

Ne desem bilmiyorum. 3,5 ay oldu sizin kontrolünüze gireli. 8 kilo verdim. İki beden incelmek ve bunu aç kalmadan yapmak harika. Görenler inanamıyor. Sabrınıza ve emeğinize sağlık. Yılmadan anlattınız, her gün sordunuz. Ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız Korhan Bey.

Zeynep ÇelikSakarya

Eda Kaptan

Korhan Bey ile olan ilk görüşmemizde beni en doğru şekilde anlayan bir insan olduğunu o an anlamış ve çalışmalarıma güven içinde devam etmiştim. Kendisi gerek hipnoterapi ile gerek ise değerli görüşleri ile hayatıma yeni bir bakış açısı kazandırdı. İyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki varsınız Potential Ailesi.

Eda KaptanSakarya

Merve Güngör

Valla ne diyebilirim ki söylenecek çok şey var aslında ama Korhan Bey’i ilk internet aracılığı ile tanıdım. Uzunca bir süre takip ettim, kilo kontrolümü sağlamak için ilk adımı atarak Korhan Bey’le tanıştım. İlk tanıdığımda beni değiştirebileceğini sanmıyordum fakat tanıyıp dediklerini uygulamaya başladıktan sonra kendimi daha rahat hissetmeye başladım, huzur veren sesi ile gülümseyen gözleri ile ‘’merhaba’’ demesi bile bir saniyeliğine terapi sanki 😊 Kısacası Korhan Bey’i tanıdığım için mutluyum…

Merve GüngörSakarya

Seyhan Aktaş Sarıoğlu

Nasıl anlatayım bilemedim doğrusu, hani anlatılmaz yaşanır denen cinsten… Hala dün akşamın etkisi altındayım. Aynı zamanda zihnimin bir yerinde temizlenmiş hissettiğim, beni rahatlatan bir boşluk hissediyorum. Özgür bıraktım 😊 İkinci eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum. Bu güzel çalışma için çok teşekkürler. Ocak Korhan Özduru

Seyhan Aktaş Sarıoğluİstanbul

Elif Gürses

Korhan hocam sizi henüz çok yeni tanımama rağmen hayatıma dokundunuz sanırım. Sizden öğreneceğim çok şeyler var. Benim ve kızımın hayatının değişeceğine inanıyorum. İnanmak başarmak demektir. Umarım hayatınız boyunca mutlu, sağlıklı ve huzurlu olursunuz. Şimdiden size minnettarız, ömrünüz uzun olsun.

Elif GürsesSakarya

F.E.

Sahne, mikrofon ve binlerce insan önünde sunum yapan fobimi İLK ve TEK seansta Korhan Bey’le aştık. Sakarya’da işinde son derece profesyonel bir uzman ve çok kaliteli bir merkezin olması büyük bir şans. Bana daha önce deselerdi bilinçaltı terapi ile kaygıdan, fobiden ve stresten tek seansla kurtulmak mümkün, kesinlikle inanmazdım ama Korhan Bey’le biz bunu başardık. Çok teşekkürler Korhan Bey. Emeğinize sağlık…

F.E.Kocaeli

Arzu Luş

Korhan Hoca’m selamlar. Söyleyecek çok şey var doğrusunu isterseniz muhteşem üslubuyla sizi sabırla dinlemesi ve açıklamaları ile size ne kadar değer verdiğinin bir göstergesi aslında. Potential’da emin ellerdesiniz ve Korhan Bey gibi bir değerin Sakarya’da olması çok büyük bir şans bizler için. Hiç durmadan insanlık için yaptığı buluşları ve çalışmaları bir harika doğrusu… Potential ailesini tanımak ve bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum, her şey için çok teşekkürler… Daha çok hayat sizin sayenizde çok daha güzel olacak. İyi ki varsınız.

Arzu LuşSakarya

Eda Ö.

Derdim ki; ‘’Nutellasız kahvaltı mı olur?’’ olurmuş. ‘’Tatlısız kahve mi içilir?’’ içilirmiş. ‘’Çok mutsuzum deyip de çikolatayla mutlu olmak gibisi yok!’’ derdim ama bağlantım yanlışmış. Bunca sene hem kilo vermeme engel olan hem de bana geçici mutluluk veren hatta sonradan pişman eden bu çikolata ve tatlı tutkumdan beni kurtardığınız için sonsuz teşekkürler Korhan Bey. Şu an yurtdışında o büyüleyici görsellikte olan tatlıların önünden kaçmayarak, kendimi tutmayarak gayet bilinçli ve mutlu bir şekilde geçiyorum. Hayatıma yeni ve daha sağlıklı bir bakış açısı kattığınız için tekrar teşekkürler.

Eda Ö.Sakarya

Burcin Cumhur

Herkesin bence gidip ziyaret etmesi gereken bir yer. Çok teşekkür ederim Korhan Bey seans benim için çok güzel geçti. İlk defa birine güvenip sorunumu çözme odaklı görüşebildim. Doğru adreste olduğumu seanstan sonra daha iyi anladım 😊

Burcin CumhurSakarya

İlknur Uluç

Korhan Bey’le tanışmamız çok kısa bir zaman olmasına rağmen oldukça olumlu bir yol katettik. Özellikle oğlum içini dolayısıyla benim için, her şey için çok teşekkürler. İyi ki varsınız. Herkese tavsiye ediyorum.

İlknur UluçSakarya

Çağla Hıdır

Potential ailesine Şubat Ayı’nda katıldım. Dengesiz beslenme düzenim, tatlıya olan düşkünlüğüm, yıl içinde fark etmeden aldığım kiloların yanı sıra hareket etmeye karşı isteksizliğim vardı. Korhan Hoca’mın bana yaptığı bazı tahliller sonrasında önceleri pek de inanamadığım bilinçaltı telkinleriyle hiç veremem dediğim kilolarım gitmeye başladı. Aç kalmadan, kişiye özel programları ve motivasyonumu yükselten konuşmaları sayesinde… 16 kiloluk büyük değişim tamamlandı… Artık sağlıklı şekilde yaşamak için besleniyorum. Çok mutluyum ve bunun için çok teşekkür ediyorum Korhan Hoca’m.

Çağla HıdırSakarya

Emine Hatun İnce

Teşekkür ederim. Bu teşekkür Sayın Korhan Özduru’ya. Stresle başa çıkamayan yüreğinin ortasında nefes almamı engelleyen kocaman kaya varmış hissi ile doktor kontrolleri ile bulunamayan nedenler yaşayan beni bir seansta bu kocaman yükten kurtardığı için… O muhteşem rahat koltuğa oturup kendinizi Korhan Bey’in sihirli terapisine bırakın yeter

Emine Hatun İnceSakarya

Ebru Özgür Yavuz

Kedi fobisi için gittiğim tek seansta çok memnun kaldığım bir yer. Çok teşekkürler 😊

Ebru Özgür Yavuzİstanbul

Ramazan Erkmen

Merhabalar..

Öncelikle her şey için çok teşekkür ederim. Korhan Hoca’mla iş yerinden arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kendim daha önceleri içine dönük, kapalı birisiydim. Kendimi hep bir şeylerde eksik hissediyordum. Konuştuğum zaman fazla sesi çıkmayan, kendini yeterince ifade edemeyen ve hayır diyemeyen bir yapıya sahiptim. Bunlarla uğraşırken Korhan Bey ile tanışma şansım oldu. Tüm bu sorunların üzerine tek tek giderek kendimi bulmama yardımcı oldu. Kendimi daha iyi tanımama ve hissetmeme yardımcı olduğu için tekrar tekrar Korhan Hocam’a teşekkür ederim. İyi ki sizin gibi bir insanı tadım. İyi ki varsınız:)

Ramazan ErkmenSakarya

Bu sayfayı paylaş

Comments (4)

 • Ayşenur Demir

  Süreç karanlıktan aydınlığa giden bir yolculuk gibi. Bu yolculukta bazen derin tünellere girmek cesaret gerektirsede asıl mesele o cesareti gösterebilmek. Çünkü biliyorsun ki yolun sonu ışık. İyi ki kesişmiş yollarımız, bu umutlu yolun yolcusu olmuşuz..

  17 Şubat 2024 at 12:32
 • Suzan Çıranoğlu

  Bir annenin evladinı gözünün önünde bir anda değiştiğini mutsuz umutsuz ruh gibi görmek çaresiz kalmak ve sizinle tanışmak .Sihirli bir el gibi ilk seansta etkisini gördüğüm kızım artık mutlu umutlu eski neşesi ve enerjisine kavuşmuş durumda .İyiki varsınız Korhan hocam .

  22 Şubat 2024 at 17:38
 • Merve Yıldız

  Değerli Korhan Özduruya çok teşekkür ediyoruz iyi ki yollarımız kesişmiş kızıma çok iyi geldi seanslardan çıktığında kuş gibi hafiflemiş olarak çıkıyordu Şuan çok daha iyi durumdayız.

  22 Şubat 2024 at 19:24
 • Sümeyye

  İlk seansımdı,korhan hoca beni çok iyi karşıladı, ilk seans olmasına rağmen kendimi iyi hissediyorum herşey için çok teşekkür ederim❤️

  9 Mart 2024 at 18:57

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir