8 C
Sakarya
18 Ocak 2020, Cumartesi

Sizi, bütün kalıpların dışında, yargılamadan, yadırgamadan ve ön yargısız olarak dinliyor ve anlıyoruz. Akıl sağlığı yerinde olan kişilere yönelik uygulanan SubMental™ Tekniği tamamen kişiye özel bir değişim ve gelişim sürecidir ve birebir görüşmeler ile gerçekleşir.
SubMental Tekniği yaşamınızın bir döneminde içinizde yer etmiş olan her türlü sıkıntı, öfke, panik, korku, suçluluk, aşk acısı ve endişe gibi duyguların ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu benzersiz etkili yöntem siz aynı olayları hala yaşıyor dahi olsanız gerçek farkındalığınızın oluşmasına izin verir. SubMental tekniği bir sebepten kilo vermenizi engelleyen düşüncelerden tutunda sigara veya tatlı bağımlılığınızın ortadan kaldırılmasına, içinizden atamadığınız o aşk acısından, okulda, iş yerinizde hatta sporda sergilediğiniz performansın artmasına ve stres kaynaklı pek çok sıkıntıya hızlı ve etkili sonuçlar verir.

SubMental™ Tekniği tıbbi bir uygulama değildir. Bilinçaltı, EFT, akupunktur, motivasyon, NLP, nefes, NeuroFormat ve DST gibi etkili metodolojilerin özünü barındırmaktadır. Bütün bu işe yarayan tekniklerin hızlı bir trans halinde etki etmesini sağlayan, zaten bilinçaltı seviyesinde yapıldığı için bütün bu çalışmaların temel hedefi olan “bilinçaltınızı olumsuz şeylerden temizlemenin” en hızlı, güvenilir ve etkili yöntemi olan SubMental bir hipnoz değildir.

 

SubMental™ Hangi Konularda Etkilidir?

Kilo verememe veya alamama (Tıklayınız)
Tatlı, çikolata, börek, ekmek, kola vb bağımlılığı
Okul veya iş ortamında konsantrasyon bozukluğu
Kendine güvensizlik, sınav kaygıları
Değersiz, kıymetsiz, kaybetmiş olma inançları ve gelecek kaygıları
Vefat, yas, aşk acısı sorunları

Öfke, nefret, kıskançlık, panik, telaş, öz güven ve utangaçlık sorunları
Egzersiz yapma, spor salonuna veya yüzmeye gitme utançları
Güçlü görünme takıntısı
Araba kullanma, diş hekimi, topluluk önünde konuşma, iş görüşmesi fobileri
Kedi, köpek, yükseklik, kapalı yerde kalma, asansör fobileri
Karanlık, yalnızlık, karabasan korkuları

Ayrıca pek çok başka sıkıntı da SubMental Tekniği ile ortadan kaldırılabilir.
 

error: Kopyalamak bu kadar kolay olmamalı..
Open chat
Merhaba ben Korhan Özduru. Bana sorularınızı WhatsApp üzerinden iletmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz. O anda size cevap veremezsem bile ilk fırsatta geri dönmeye gayret edeceğim.
Powered by