Sizi bütün kalıpların dışında, yargılamadan, yadırgamadan ve ön yargısız olarak dinliyoruz. Akıl sağlığı yerinde olan kişilere yönelik uygulanan SubMental™ tamamen kişiye özel bir değişim ve gelişim süreci olup birebir görüşmeler ile gerçekleşir.
SubMental Tekniği yaşamınızın bir döneminde içinizde yer etmiş olan türlü sıkıntı, öfke, panik, korku, suçluluk, aşk acısı ve endişe gibi duyguların ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu benzersiz yöntem siz aynı olayları hala yaşıyor dahi olsanız bile hedeflerinize odaklanabiliyor olmanızı sağlamakta çok başarılıdır. Ayrıca SubMental bir sebepten kilo vermenizi engelleyen düşüncelerden tutunda sigara veya tatlı bağımlılığınızın ortadan kaldırılmasına, içinizden atamadığınız o aşk acısından, okulda, iş yerinizde hatta sporda sergilediğiniz performansın artmasına ve stres kaynaklı pek çok sıkıntıya hızlı ve etkili sonuçlar verir.

SubMental™ Tekniği tıbbi bir uygulama değildir. NLP, EFT, akupunktur, motivasyon ve DST gibi etkili metodolojilerin özünü barındırmaktadır. Bütün bu işe yarayan tekniklerin hızlı bir trans halinde etki etmesini sağlayan, bu çalışmaların temel hedefi olan “bilinçaltınızı olumsuz şeylerden temizlemenin” en hızlı, güvenilir ve etkili yöntemi olan SubMental bir telkin hipnozu değildir.

SubMental™ Hangi Konularda Etkilidir?

Kilo verememe veya alamama (Tıklayınız)
Tatlı, çikolata, börek, ekmek, kola vb yatkınlığı
Kendine güvensizlik, sınav kaygıları
Değersiz, kıymetsiz, kaybetmiş olma inançları ve gelecek kaygıları
Yas ve aşk acısı sorunları

Öfke, nefret, kıskançlık, panik, telaş, öz güven ve utangaçlık sorunları
Egzersiz yapma, spor salonu veya yüzme havuzuna gitme utançları

Araba kullanma, diş hekimi, topluluk önünde konuşma, iş görüşmesi korkuları
Kedi, köpek, yükseklik, kapalı yerde kalma, karanlık, yalnızlık, karabasan korkuları


*Submental tıbbı bir uygulama değil, kişisel gelişim yöntemidir. Tıbbı sorunları kendi doktorunuz ile görüşmelisiniz.  

Bu sayfayı paylaş