7 C
Sakarya
1 Nisan 2020, Çarşamba

Potential’da sizi, bütün kalıpların dışında, yargılamadan, yadırgamadan ve ön yargısız olarak dinliyor ve anlıyoruz. Burada Wellness ve Davranış Değişikliği çalışmaları tamamen kişiye özel bir değişim ve gelişim sürecidir ve birebir görüşmeler ile gerçekleşir.
Akıl ve Beden sağlığı yerinde olan kişilere yönelik yapılan bu çalışmalar ile kişilerin engellerini aşmalarını sağlıyoruz. Bu kişilerin yaşam kalitelerinin bir ömür boyu yükselmesini ve bu sayede kendi çevrelerine ilham vermelerini sağlayacak olan hizmetleri sevgiyle sunuyoruz.

Wellness
-Postüral analiz, kas, basma ve duruş bozuklukları tespiti
-Yaş, eğilim ve kas yapısına uygun doğru egzersiz programlarının belirlenmesi
-İdeal beslenme ve egzersiz konusunda birebir motivasyon eğitimi
-En çok 4 ay sonra kişisel Wellness ve kilo kontrolünüzü sağlamanın yanısıra bu konularda ömür boyu gereken bilgi ve becerilere sahip olursunuz. Daha sonra dilerseniz kontrollere devam edebilirsiniz.

SubMental
-Kişisel ihtiyaca göre SubMental tekniği ile kişisel gelişim ve davranış değişikliği süratle mümkün kılınır.
-Ayrıca kişinin kendi fiziksel ve duygusal Wellness hedeflerinize eşsiz bir motivasyon ile bağlı kalması konusunda eğitir.

Seminerler
Potential’da eğitim keyifli ve canlı bir akış ile lüzumlu bilginin gerekli davranışa dönüşmesidir. Bilindik yöntemlerin dışında, kişinin bilincine ve ardından bilinçaltına etki ederek öğrendiklerini uygulamasını engelleyen olumsuz duyguları bile giderdiğimiz bir süreçtir.

error: Kopyalamak bu kadar kolay olmamalı..