SubMental nelere etki etmez?

    979

    Submental bilinçaltı temelli bir kişisel gelişim yöntemdir. NLP, Hipnoz, EFT vb diğer bütün bilinçaltı yöntemleri gibi doğru uygulandığında davranış değişikliği yaratmakta çok etkilidir. Ancak bir tür bioenerji, ışığın eli, kutsallığın yansıması, kısmetin açacağı veya şansın kurma kolu filan değildir.
    Dolayısı ile “yiyeceklerin kodunu değiştirme(!)”, çok çok yiyip kilo almama, aradığı eşi bulamama, işlerin kesat gitmesi gibi konularda etkili olmadığı gibi topuk dikeni, bel fıtığı, lumbago, kireçlenme, katarak, böbrek taşı, tırnak batması veya bu benzeri durumlarda da etkili değildir.
    Ancak Submental, kişinin muhtemel bir dizi ihmallerinin yol açtığı veya bazen yaşamın doğasında bulunan sorunlarına gerçek çözümler aramak yerine şipşak mucize bulma ihtiyacının altındaki bilinçaltı sebebini bularak yaşamını düzene sokmasında yardımcı olabilir.

    Burada kullandığım kelimelerin altındaki alt metini anladığınızı biliyorum. Özetle bütün dinlerde dualar veya onlara benzeyen ritüellerin insan ruhuna çok iyi geldiğine yürekten inanıyor ancak bunları türlü tılsımlar haline getirip satan insanlar için ne düşüneceğimi bilemiyorum.