8 C
Sakarya
13 Aralık 2019, Cuma

Platform Kuralları ve Yasal Bilgilendirme

Korhan Özduru-Potential’da görüşmeler ve eğitimler herhangi bir sağlık koşulu için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamaktadır ve bu amaçlarla kullanılmamalıdır
Korhan Özduru-Potential’da üzerinde çalışılan bütün durumlar sadece kişisel gelişim amaçlıdır. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenilebilir, bu bilgilerinizi yazılı veya dijital ortamda iletmeniz ile bu bilgilerinizin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Potential’da muhafaza edilmesi için gereken izni vermiş olduğunuz kabul edilir.
-İnternet ortamına sunulan bütün bilgiler gibi Korhan Özduru-Potential’da yer alan bütün yazılar da halka mal olmuştur, dileyen dilediği biçimde paylaşabilir veya alıntı yapabilir Ancak yaptığınız alıntılarda kaynak göstererek harcanan emeğe değer vermeniz beni mutlu eder.
-Korhan Özduru-Potential platformlarından edindiğiniz genel bilgileri, tarifleri, eğitimleri veya herhangi bir benzerini uygulamak tamamen kendi sorumluluğunuzda olup uygulama öncesinde doktorunuza danışmanız gerekli olabilir.
-Korhan Özduru-Potential platformlarında yer alan makaleler, fotoğraflar, grafik ve kullanıcıların gönderdiği mesajlar medikal veya sağlık ile ilgili konularda bazı içerikler içerebilir. Ancak örneğin bir mesajı veya yorumu yazan uzman bir Tıp Doktoru bile olsa bu bilgilerin doğruluğu Korhan Özduru tarafından garanti edilmez, tıbbi konuları daima kendi doktorunuza danışmalısınız.
-Korhan Özduru-Potential platformlarında yazılan yorumlar, mesajlar ve gönderilen resim, materyal, belge veya linklerin sorumlulukları gönderenlere aittir. Ayrıca gönderilen içeriklerin gizliliği garanti edilemez.
-Özel durumlar dışında Potential WhatsApp gruplarına insanların telefon almak istemeyeceği saatlerde (genelde 22:00 ile 08:00 arasında) mesaj göndermeyiniz. Potential WhatsApp gruplarında örneğin birisi bir şey yazmış ise herkesin ona tek tek teşekkür etmesi gerekli değildir. Mesajınız grup içinde sadece bir iki kişiyi ilgilendiriyor ise lütfen direk olarak sadece kendisine yazınız. Gönderdiğiniz mesajların kişilerin telefonlarında uyarı sesi çıkarttığını ve insanları istemeden de olsa rahatsız edebileceğinizi unutmayın.
-Korhan Özduru-Potential platformlarında motivasyonu bozucu, tehdit edici, taciz edici, tenkit edici, küçük düşürücü, küfürlü, örf ve adetlere karşı, din, dil, siyasi görüş, ırk ayrımına yönelik her türlü ima ve mesaj göndermek yasaktır.
-Korhan Özduru-Potential, büyük çaba harcanmış olmasına rağmen web sitesi ve diğer platformlarının sürekli olarak güncel tutulacağına veya sürekli kullanıma açık tutulacağını garanti edemez.
-Korhan Özduru-Potential bu platformların yayınlanmasını mümkün kılan sunucularında büyük çaba harcamış olmasına rağmen hatasız, virüs veya solucanlardan arındırılmış olacağını garanti edemez.
-Korhan Özduru-Potential’da en ideal şekilde hizmet alma ve ağırlanma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca bütün danışan, öğrenci ve yakınları da diğer danışan, öğrenci ve Potential çalışanlarının haklarını da göz önünde bulundurmalıdır.
-Korhan Özduru-Potential platformlarını kullanan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kurallara uymayanlar uyarılır veya üyeliğine son verilir. Eğer bu bildirimdeki herhangi bir maddeyi kabul etmiyor iseniz, Korhan Özduru-Potential platformlarını kullanmamanız gerekir.
-Korhan Özduru ve Potential bu konularda hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmediğini beyan eder.
 

Ticari Ünvan: Ocak Korhan Özduru – Potential
Adres: Arabacıalanı Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Enver Şükür İş Merkezi No:23/1 D:114 (Serdivan AVM Karşısı) Serdivan / Sakarya
Vergi Dairesi: Ali Fuat Cebesoy
Vergi Kimlik No: 6840101340
Ücretsiz Tel: 0850 885 26 54
ocak@korhanozduru.com
Seviye 6 Uzman Koç Ulusal Belge No: YB0077/15UY0215-6/00/25
Potential Marka  No: 2015 42219 – Hizmet
Submental Marka No: 2017 649985 – Hizmet

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın

error: Kopyalamak bu kadar kolay olmamalı..
Open chat
Merhaba ben Korhan Özduru. Bana sorularınızı WhatsApp üzerinden iletmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz. O anda size cevap veremezsem bile ilk fırsatta geri dönmeye gayret edeceğim.
Powered by