Platform Kuralları ve Yasal Bilgilendirme

-Korhan Özduru-Potential’da hiçbir tıbbı hizmet sunulmaz, üzerinde çalışılan durumlar veya eğitimler sadece kişisel gelişim amaçlıdır. Yer alan bilgiler, tarifler veya formlar asla tıbbı tavsiye, teşhis, tedavi veya doktor reçetesi yerine geçmez.
-İnternet ortamına sunulan bütün bilgiler gibi Korhan Özduru-Potential’da yer alan bütün yazılar da halka mal olmuştur, dileyen dilediği biçimde paylaşabilir veya alıntı yapabilir Ancak yaptığınız alıntılarda kaynak göstererek harcanan emeğe değer vermeniz beni mutlu eder.
-Korhan Özduru-Potential platformlarından edindiğiniz genel bilgileri, tarifleri, eğitimleri veya herhangi bir benzerini uygulamak tamamen kendi sorumluluğunuzda olup uygulama öncesinde doktorunuza danışmanız gerekli olabilir.
-Korhan Özduru-Potential platformlarında yer alan makaleler, fotoğraflar, grafik ve kullanıcıların gönderdiği mesajlar medikal veya sağlık ile ilgili konularda bazı içerikler içerebilir. Ancak örneğin bir mesajı veya yorumu yazan uzman bir Tıp Doktoru bile olsa bu bilgilerin doğruluğu Korhan Özduru tarafından garanti edilmez, tıbbi konuları daima kendi doktorunuza danışmalısınız.
-Korhan Özduru-Potential platformlarında yazılan yorumlar, mesajlar ve gönderilen resim, materyal, belge veya linklerin sorumlulukları gönderenlere aittir. Ayrıca gönderilen içeriklerin gizliliği garanti edilemez.
-Özel durumlar dışında Potential WhatsApp gruplarına insanların telefon almak istemeyeceği saatlerde (genelde 22:00 ile 08:00 arasında) mesaj göndermeyiniz. Potential WhatsApp gruplarında örneğin birisi bir şey yazmış ise herkesin ona tek tek teşekkür etmesi gerekli değildir. Mesajınız grup içinde sadece bir iki kişiyi ilgilendiriyor ise lütfen direk olarak sadece kendisine yazınız. Gönderdiğiniz mesajların kişilerin telefonlarında uyarı sesi çıkarttığını ve insanları istemeden de olsa rahatsız edebileceğinizi unutmayın.
-Korhan Özduru-Potential platformlarında motivasyonu bozucu, tehdit edici, taciz edici, tenkit edici, küçük düşürücü, küfürlü, örf ve adetlere karşı, din, dil, siyasi görüş, ırk ayrımına yönelik her türlü ima ve mesaj göndermek yasaktır.
-Korhan Özduru-Potential, büyük çaba harcanmış olmasına rağmen web sitesi ve diğer platformlarının sürekli olarak güncel tutulacağına veya sürekli kullanıma açık tutulacağını garanti edemez.
-Korhan Özduru-Potential bu platformların yayınlanmasını mümkün kılan sunucularında büyük çaba harcamış olmasına rağmen hatasız, virüs veya solucanlardan arındırılmış olacağını garanti edemez.
-Korhan Özduru-Potential’da en ideal şekilde hizmet alma ve ağırlanma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca bütün danışan, öğrenci ve yakınları da diğer danışan, öğrenci ve Potential çalışanlarının haklarını da göz önünde bulundurmalıdır.
-Korhan Özduru-Potential platformlarını kullanan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kurallara uymayanlar uyarılır veya üyeliğine son verilir. Eğer bu bildirimdeki herhangi bir maddeyi kabul etmiyor iseniz, Korhan Özduru-Potential platformlarını kullanmamanız gerekir.
-Korhan Özduru ve Potential bu konularda hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmediğini beyan eder.
 

Ticari Ünvan: Ocak Korhan Özduru – Potential
Adres: Köprübaşı Mah. Aralık Cad. No:74 K:1 D:1 Serdivan / Sakarya
Vergi Dairesi: Ali Fuat Cebesoy
Vergi Kimlik No: 6840101340
Ücretsiz Tel: 0850 885 26 54
ocak@korhanozduru.com
Potential Marka  No: 2015 42219 – Hizmet
Submental Marka No: 2017 649985 – Hizmet

Banka Hesap Bilgileri
Ocak Korhan ÖZDURU
YKB Altıyol / İST                 IBAN NO: TR32 0006 7010 0000 0084 7582 19 (84758219)

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın

Korhan Özduru