Potential’da seminer keyifli ve canlı bir akış ile lüzumlu bilginin gerekli davranışa dönüşmesidir. Bilindik yöntemlerin dışında, SubMental teknikleri ile kişinin bilincine ve ardından bilinçaltına etki ederek hem öğrenmesini hem de öğrendiklerini uygulamasını engelleyen olumsuz duyguları bile giderdiğimiz bir süreçtir.

Değişim azminde ciddi olanlar kayıtlarını yaptırarak yerlerini garantiye alabilir, kontenjan dolduğunda ancak bekleme listesine kaydedebiliyoruz. Eğitim kontenjanına kaydınızı garantilemek için 50 TL kaporanın yasal bilgilendirme sayfasında yer alan hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, geriye kalanı miktar eğitim sabahında nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir.
Potential, mecburi durumlarda önceden bildirme şartı ile eğitim yeri, tarihi gibi koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Seminer ve eğitimlerimiz “insan sağlığına yönelik”  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; kişisel gelişim ve davranış değiştirme danışmanlığına yönelik SubMental tekniklerini öğretmeyi amaçlar.

Korhan Özduru