PowerSuit

Kosgeb Desteği ile geliştirdiğimiz bu yeni egzersiz teknolojisi, kaslarınıza beyninizin omuriliğinizin ve sinirlerinizin aracılığı ile elektrik göndermesi yerine, elektronik bir düzenek ile kalem pilden aldığı elektrik akımı ile direk olarak çalıştırılmasını sağlar. Beraberinde biraz kardio ve esneme egzersizi eklendiğinde mükemmel bir yağ yakma ve kas kütlesi arttırma çalışması yapmış olursunuz. Bu yöntemin sayısız avantajları var ama biz yinede şöyle bir sayalım

Zaman
Sadece dakikalar içerisinde çoklu kas gruplarınızı aynı anda çalıştırarak normalde uzun süren bir egzersizi tamamlamış olursunuz. Ayrıca bunu oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Kardiovaskuler
Bu egzersiz yönteminde özellikle kondisyon yoksunluğu yüzünden kalp, damar hatta solunum sisteminiz aşırı zorlanmalara maruz kalmaz. Ancak kalp pilinizin olmaması istenir.

Eklem Sağlığı
Bu egzersiz yönteminde eklem ve kıkırdaklarınıza çok daha az yük biner hatta omurganıza hiçbir yük binmez. Sakatlanmalar yaşanmaz hatta normal bir antrenmanda kendinizi sakatlamış olsanız bile egzersiz yapmaya devam edebilirsiniz.

Kemik Sağlığı
Kaslarınızın statik olarak kasılması kemikleriniz üzerinde piezo elektrik etkisi oluşturduğundan kalsiyumun kemikleriniz üzerinde tutunma özelliğini arttırır ve kemiklerinizin güçlenmesini sağlar.

Deri Sağlığı
Ağır kiloları kaldırırken özellikle avuç içlerinizde oluşabilecek nasırlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.


Korhan Özduru