Etik

-Potential’da üzerinde çalışılan bütün durumlar kişisel gelişim amaçlı olup görüşme ve eğitimler herhangi bir sağlık koşulu için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamaktadır ve bu amaçlarla kullanılmamalıdır.

-Eğitim ve seanslardan edindiğiniz bilgileri veya bir benzerini uygulamak kendi sorumluluğunuzda olup uygulama öncesinde kendi doktorunuza danışarak onayını almanız gerekli olabilir.

-Bazı durumlarda sağlık bilgilerinizi veya tahlillerinizi iletmeniz istenilebilir, sağlık bilgilerinizi yazılı veya dijital ortamda iletmeniz ile bu bilgilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Potential’da muhafaza edilmesi için gereken izni vermiş olduğunuz kabul edilir.

-Görüşmelerde, seans, eğitim veya egzersiz sınıflarında sağlık durumunuz, rahatsızlıklarınız, alerjileriniz vb hakkında tam ve doğru bilgi vermek sizin sorumluluğunuzdadır.

-Görüşülen konuları, eğitim içeriğini veya bu formda yazılanları anlamakta güçlük çektiğinizde, sorumlu kişilere bildirmek ve akla gelen tüm soruları sormak sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca 18 yaşından küçük olan kişilerin formlarını velisinin de imzalaması gerekir.

-Edindiğiniz bilgiler, kişisel gelişim veya yaptığınız egzersizlerden doğabilecek her türlü beklenmeyen gelişmeyi zaman kaybetmeden kendi bakımıızdan sorumlu kişilere veya doktoruna bildirmelisiniz.

-Randevunuza geç kalmanız durumunda size ayrılan sürenin başlangıçı değişmez. Kendi zamanınızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için randevunuzdan 5-10 dakika kadar önce gelmeniz beklenmektedir.

-Görüşmeler çocuklardan yaklaşık 20-30 dakika, yetişkinlerde ortalama 45 dakika kadar sürer, ücreti 275 tl+kdv dir. Bir saati aşan ve sonraki her 15 dakikalık süre aşımları ayrıca 60 tl +kdv olarak ücretlendirilir. (Örn 65 dk 335tl+kdv). 4 randevu ve gerekli kontroller (en çok 5 saat) 1.000 tl+kdv olarak ücretlendirilir. Ücretler dönemsel düzenle artış gösterir.

-Bazı durumlarda 5-10 dakikalık ücretsiz kontrol randevusu gerekebilir, bundan yararlanmak için planlanmış randevunuza katılmış olmalısınız. Bazı durumlarda kontrol görüşmeleri uzayarak seans randevusuna dönüşebilir.

-Toplu ödeme yapıldı ve seanslar başladıktan sonra kalan seanslar iptal edilmek isteniyor ise aynı şartlar ile yani verilmiş olan bütün hizmetlerin toplu ödemeden kaynaklanan indirimi düştükten yani normal süre bedelleri düştükten sonra kalan tutar var ise iadesi aynen yapılır.

-Mücbir ve çok özel sebepler dışında, randevunuzu son gün iptal eder veya gelmez iseniz başka randevu vermeme hakkımız saklıdır. Randevu paketlerinde gelmediğiniz randevular hakkınızdan düşülür.

-Potential’da en ideal şekilde hizmet alma ve ağırlanma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca bütün danışan, müşteri, öğrenci ve yakınları da diğer danışan, müşteri, öğrenci ve Potential çalışanlarının haklarını da göz önünde bulundurmalıdır.

-Potential’da kapalı devre güvenlik kamerası vardır ve güvenlik gerekçeleri ile kayıt yapılmaktadır.

-Potential ve Ocak Korhan Özduru bu konularda hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmediğini beyan eder.