Standart Ötesi Koçluk Eğitimi

HAYATINIZDA BİR FARK YARATMAK İSTERSENİZ
BAŞARI TESADÜFEN GELMEZ, ÖMÜR BOYU ÖĞRENME İSTEĞİMİZİN BAŞARIMIZA KATKISI BÜYÜKTÜR. PERFORMANS ODAKLI BİR DÜNYADA YAŞIYORUZ. YÜKÜMÜZ ARTIYOR VE USTALIK YETMİYOR, YENİ ŞEYLER EKLENİYOR. İNSANLARIN KENDİ KAYNAKLARINI MAKSİMUM DÜZEYDE KULLANMASI GEREKİYOR.

BİR YANDAN SÜREKLİ KENDİMİZİ GELİŞTİRMEYE AÇIK OLMAK DİĞER YANDAN İSE YENİLİKLERE VE GELECEK HER ŞEYE AÇIK OLMALIYIZ. İŞTE BU KONUDA DA KOÇLUĞUN VE KOÇLUK EĞİTİMLERİ HAYATIMIZA DEĞER KATIYOR.

KOÇLUK, ÜLKEMİZDE 2000’Lİ YILLARIN BAŞLARINDAN İTİBAREN SOSYETİK BİR KONU OLARAK BİR KAÇ TANE KOÇ ARACILIĞIYLA UYGULANMAYA BAŞLANDI. 10 YILDA KOÇLUK PAZARININ YILLIK BÜYÜKLÜĞÜ 25-30 MİLYON TL’YE ULAŞTI. ÖZELLİKLE GEÇEN YIL PAZARIN 10-12 MİLYON TL BÜYÜDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR.

KOÇLUĞA İHTİYAÇ ARTMAKTADIR
YAŞAM KOÇLUĞU KİŞİNİN EN YÜKSEK POTANSİYELE ULAŞMASINI SAĞLAYAN BİR YOLCULUK, EĞİTİM VE BİLGİLENME BİÇİMİDİR. KİŞİLERİN HEDEFLERİNE ULAŞMALARINI VE ZATEN İÇLERİNDE VAR OLAN POTANSİYELLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLMELERİ İÇİN YAPILAN BİR YOLCULUKTUR. NİHAİ HEDEF İSE, HEDEFLERİ GERÇEKLEŞTİREBİLMEK, BİREYLERİN HAYATLARI BOYUNCA KULLANABİLECEKLERİ KALICI YÖNTEMLERLE PLANLI BİR ŞEKİLDE HAYATLARINI VE KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEKTİR.

MUTLAKA HER ŞEYİN ÖZÜ KENDİ İÇİMİZDEDİR VE EĞER BİR BAŞLANGIÇTAN SÖZ ETMEMİZE GEREKİYORSA, HER KOÇLUK SERÜVENİNE YA DA YOLCULUĞUNA KENDİ İÇİMİZE BAKARAK BAŞLAMAMIZ GEREKİR.

KOÇLUK POTANSİYELİ AÇIĞA ÇIKARMA, TIKANIKLIK YAŞADIĞINIZ KONULARDA SİZİ HAREKETE GEÇİRME, HEDEFLERİ EYLEME DÖNÜŞTÜRMEYE SAĞLARKEN BUNU MÜŞTERİYE MÜDAHALE ETMEDEN, AKIL TASLAMADAN DOĞRU SORU SORMA SANATIDIR. ANCAK “BİLGİ” OLMADAN SORULAN SORULAR SADECE SORANIN EGOSUNU TATMİN EDER.

Profesyonel Yaşam Koçu Olmayı,
Meslek Olarak Koçluk Kavramını,
İnsanlara Yardımcı Olmayı,
Kendinizi Keşfetmeyi,
Mutlu Olmayı,
İSTİYORSANIZ

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU STANDART ve SINAV GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAYACAK OLAN, “STANDART ÖTESİ KOÇLUK” EĞİTİMİNE DAVETLİSİNİZ.

SAKARYA’NIN İLK, TÜRKİYE’NİN 25. ULUSAL YETERLİLİK BELGELİ UZMAN KOÇU OLAN KORHAN ÖZDURU İLE ÖZENLE SEÇİLMİŞ BİLGİLER VE UYGULAMALAR İLE GERÇEK BİR UZMAN KOÇ OLMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR EĞİTİMDİR.  

BSC Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 • Yaşam Koçluğunu resmen meslek olarak edinmek isteyenler
 • Mevcut mesleklerinin yanında koçluğu profesyonel olarak yapmak isteyenler,
 • Yaşamın her alanında koçluk yaklaşımlarını kullanmak isteyenler,
 • Özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
 • Ekip verimliliğini ve etkinliğini artırmak isteyen siyaset insanları, yöneticiler, liderler,
 • Resmen bir Koç olmak için Mesleki Yeterlilik Sınav ve mülakatlarını geçerek kendini kanıtlamak isteyenler,
 • Hayatını daha verimli ve keyifle yaşamak isteyen herkes yaşam koçluğu eğitimine katılabilir. 

STANDART ÖTESİ KOÇLUK (BSC) EĞİTİMİ 4 MODÜLDEN OLUŞUR.
8 Günlük (64 Saat Aktif Kurs + 20 saat online) eğitim programıdır.

 1. MODÜL (Koçluğun İlkeleri, Bilinç ve Bilinçaltı Hazırlığı)
   10.00-18.00
  (Koçluk ne değildir, insan beyni, nöronlar, niyet, zeka-akıl, aşk, aşk acısı, balık sevgisi, duygu ifadeleri, çalışan profilleri, karakter özellikleri, kişilik bozuklukları, bedel, ergenlik, varlık ve davranış ayrıca hipnoz ve hızlı hipnoz örnekleri)
 1. MODÜL (Koçluk Uygulamaları ve Beden Dili)
  10.00-18.00
  (Beden dili ve mikro ifadeleri okuma, yalanı anlama ve yönetme, hipnotik yöntemler ile ikna, kişilik bozuklukları, niyet, erteleme sendromu, iyileşmek istememe, ego, flört, duygusal açlık, inkar ve panik atak konularındaki BSC uygulamaları)
 1. MODÜL (Ulusal Meslek Standartı ve Ulusal Yeterlilik Standartları)
  10.00- 18.00
 1. MODÜL (Bilinçaltı ile Standart Ötesi Koçluğa Dönüşüm)
  10.00-18.00
  +
  Online Müşteri Gelişim Çalışması ve Mesleki Yeterlilik Sınav Danışmanlığı
  Ücret: 4.000 TL +%18 kdv

Mevcut danışan ve kursiyerlerime %10 indirim. Aldığı en az 5 adet canlı yorum ile kendini ispat eden bütün öğrencilerimize başarılarını arttırmaları için isimsoyisim.com web sitesi ve e-posta adresleri hediyemizdir. Daha çok bilgi için tıklayın.

Eğitimlerimiz Sakarya’da Potential Ofisimizde gerçekleşecek olup, eğitim tarihi ve STANDART ÖTESİ KOÇLUK eğitimiyle ilgili içerik bilgilerini www.korhanozduru.com inceleyebilirsiniz. Sınav tarihlerine bağlı olarak eğitim tarihlerinde değişiklik olabilir.

AA, HaberTürk ve Milliyet Yayınları
Instagram Eğitim ve Seminer Görselleri

Kontenjanımız sadece 8 kisiyle sınırlıdır. Kayıtlar müracaat sırasına göre kabul edilecektir. Kaydınızı garantilemek için 500-TL kaporanın banka hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir.

error: Kopyalamak o kadar kolay olmamalı..