Self Mental ve EFT Egitimi

Hem kendi bilinçaltını tanımak hemde kendi bilinçaltına ulaşmak isteyenler

Sizi eşsiz kılacak olağanüstü  bir yöntemi öğrenme fırsatı

1. GÜN: Bilinçaltı ve Sub Mental’ın temelleri, telkin ve kendi kendini Self Mental’e alarak  bilinçaltı düzeyinde, meditasyondan dogmatik yöntemlere bilinçaltı sıkıntılarının nasıl aşılabildiği uygulamalı olarak öğretilecek.
2. GÜN:
 En saf halinize ulaşmak için Self Mental altında EFT uygulamak gibi sıradışı teknikler öğretilecek.

Bu eğitime katılan herkes self-mental hakkında kesin bilgi ve beceriler kazanacak. Kendi kendini Self Mental düzeyine alarak sıkıntılarını kendi kendilerine aşabileceklerini fark etmiş olacak ayrıca eğitim süresinde de kendileri üzerinde pek çok çalışmalar yapacaklar.

Bu eğitime kimler katılabilir?
– 23 yaşından büyük olup, kendi bilinçaltımda sıkıntılı birşey fark ettiğim anda onu temizlemek istiyorum diyenler.

Ücret:
1.400 TL +%18 kdv
Korhan Özduru’nun öğrencilerine %10 indirim (Word Kredi Kartına 4 aya kadar taksit imkanı)

  • Eğitim Tarihi: 21-22 Aralık 2019, Cumartesi-Pazar (Sakarya)
  • Saat: 10:10-17:00 arası Cumartesi-Pazar

Eğitimlerimiz Sakarya’da Potential Ofisimizde gerçekleşecek olup, eğitim tarihi ve bu sıra dışı eğitim ile ilgili içerik bilgilerini bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Kontenjanımız sadece 10 kisiyle sınırlıdır. Kayıtlar müracaat sırasına göre kabul edilecektir. Kaydınızı garantilemek için 400 TL kaporanın banka hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir.

Self-Mental ve EFT eğitimi tamamlandığında katılım sertifikası verilecektir. Sorularınız veya eğitime kayıt başvurusu için e-posta, whatsapp veya telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Ofis Tel: 0 (850) 885 26 54
E-posta adresi: ocak@korhanozduru.com
WhatsApp: 0 (542) 210 36 16

  • Eğitimlerimizde kontenjan sınırlıdır. Kesin kayıt için kapora şarttır. Eğitim tarihinden önceki son 10 gün içinde kapora iadesi yapılmaz.
  • Korhan Özduru, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Ancak eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda katılımcıya ayrılan yer, ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilir. İlan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığı durumda, katılımcı isterse diğer eğitimlere yer ayırtabilir veya ödemiş olduğu kapora iade edilir.

Bu eğitim insan sağlığına yönelik bir içeriğe sahip değildir; sadece kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik Submental tekniklerini öğretmeyi amaçlar.

error: Kopyalamak o kadar kolay olmamalı..